KONST / Litografier / Färglitografi 14257575
nr 1425 7575
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 17/150, daterad -77. Färglitografi. Bladets mått: 63x76, yttermått inklusive ram: 71x84 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:24:27
17/10 20:43:53
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg